Dziennikarz pozwał Holecką za znieważenie. Sprawę funkcjonariuszki TVP “wylosował” pupil PiS

Działacz opozycyjny Arek Szczurek pozwał “dziennikarki” Danutę Holecką i Dorotę Łosiewicz, pracownice telewizji reżimowej,   o znieważenie.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Sprawę  “wylosował” sędzia Mitera, ten Mitera…

Na dzisiaj została wyznaczona pierwsza rozprawa. Panie pozwane się nie pojawiły.

Sędzia Mitera nie pozwolił mediom wejść na salę, usłyszeliśmy tekst, że “to i tak długo nie potrwa”, szybko się wyjaśniło dlaczego.

Pan  Mitera przyszedł z przygotowanym tekstem o umorzeniu sprawy, który wygłosił na sali, jak tylko drzwi za mediami się zamknęły.

Była to pierwsza rozprawa wyznaczona w tej sprawie, a sędzia nawet nie pozwolił przedstawić dowodów, czy wygłosić mowy, po prostu z góry, przed rozpoczęciem procesu zadecydował, na zlecenie PiS, że sprawa będzie umorzona i z taką decyzją wszedł na salę, a po 15 minutach temat był zakończony.

Tak wygląda prawo obywateli do procesu, do sądu, do obrony po “reformie” wymiaru sprawiedliwości, kiedy po drugiej stronie , jako pozwani pojawiają się funkcjonariusze PiS.

https://www.facebook.com/obywatelkpfotograf/posts/973575276502826