Nie chcemy ministra, który zamiast zająć się prawdziwymi problemami edukacji uprawia politykę na polskiej szkole – piszą nauczyciele na jednym z forów poświęconych edukacji. I zapowiadają, że jeśli minister nie przestanie się tak głupio zachowywać, to wraz z uczniami zorganizują strajk.

Rozgoryczeniu nauczycieli nie ma się co dziwić. Czarnek nie ma żadnych pomysłów na edukacje. Nie rozwiązał problemu edukacji zdalnej, nie zajmuje się sprawami szkoleń dla nauczycieli, ignoruje problemy ze stanem psychicznym dzieci i młodzieży zamkniętych w domach. Zamiast tego woli wojnę ideologiczną, która jest dla niego najwyraźniej ważniejsza od tego jak zapewnić uczniom lepszą przyszłość.

W sieci jest gorąco od komentarzy na temat wyczynów Czarnka. Internauci pytają o jakiekolwiek sukcesy ministra z czasów przed byciem ministrem.

Reklamy

Edukacja opanowana przez katotaliban to tragedia dla polskich dzieci i młodzieży. Czarnek nie jest w stanie zapewnić im nic, poza obowiązkową modlitwą. Ale od samej modlitwy nic się nie zmieni. “Szkoła jest głupia, nie uczy nic pożytecznego. Czarnek ją dobija” – to z kolei wpisy uczniów.

Zalewska po zniszczeniu gimnazjów i ujawnienieniu afery z okradaniem kontenerów PCK uciekła do Brukseli, Piontkowski “wsławił” się głównie konfliktami w regionie podlaskim i wspieraniem kampanii Dudy, Czarnek ma dużą szansę na zostanie edukacyjnym zerem.

źródło: Twitter / Facebook

Poprzedni artykułStrajk Kobiet w wielu miastach Polski. Zablokowane centrum Warszawy, relacja na żywo
Następny artykułUJAWNIAMY! Dlaczego tylko Polska atakuje Unię Europejską? Odpowiedź jest przerażająca