SZOKUJĄCY POMYSŁ! PiS chce uderzyć w najbiedniejszych: opłata za wejście do marketu 100 zł??

Chore pomysły władzy. “Dla naszego bezpieczeństwa i ograniczenia turystyki marketowej proponuję wprowadzić opłatę w wysokości 100 zł/osobę za możliwość wejścia do galerii handlowej” – napisał Bartosz Kownacki, poseł PiS.

Pomysł z gatunku tych, które uderzają w najuboższych. Posłowi marzy się najwyraźniej jakiś nowy podatek, tylko dlatego, że ludzie od czasu do czasu muszą zrobić zakupy. Kownacki dzisiaj od rana komentuje ogromne kolejki przed sklepami, wywołane… decyzjami PiS. I prezentuje coraz bardziej szokujące pomysły.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kogo dzisiaj stać na 100 zł za wejście do galerii handlowej? Tylko bogatych. Po raz kolejny pomysły PiS uderzają więc w osoby zarabiające za mało.

Poseł co prawda dodaje później, że owe 100 zł ma być zwracane, ale szokuje sam sposób myślenia. Co dalej, wprowadzenie opłat za wejście do lekarza?

PiS stał się partią antyspołeczną.