To jest przekroczenie wszelkich granic! W czasie gdy Polacy walczą o utrzymanie miejsc pracy, o swoje firmy, z epidemią, o zdrowie, w telewizji publicznej mamy do czynienia z siewcami nienawiści i potężną  dawką agresji. Ataki na opozycję, ataki na kobiety, ataki na każdego kto myśli inaczej niż władza dowodzą moralnego upadku i władzy i ludzi, którzy ją popierają. To ich koniec.

Dzisiaj przyszedł w końcu czas na to, by powiedzieć jasno: PiS to obciach, to zło, to nienawiść. Ludzie zaczną się i już się wstydzą za to, że popierali Kaczyńskiego i jego marionetki. Duda ma zakaz wjazdu na Podhale a wściekli górale chcą go znaleźć i powiedzieć mu co myślą. Kobiety apelują do tchórza Kaczyńskiego by wreszcie przestał się chować po norach jak szczur. Morawiecki nie wie już jak kłamać.

Reklamy

Niebywała agresja, która leje się z mediów propisowskich pokazuje pułapkę, w jaką złapał się układ władzy. Sprzeczne komunikaty, wojna na wielu frontach i strach, obezwładniający strach przez utratą milionów kradzionych z kieszeni Polek i Polaków.

Kaczyński i jego pomagierzy cynicznie grają na przedłużenie swojej obecności w państwie i są jak pasożyt, która wysysa ze swojego żywiciela życiodajne płyny.

Na szczęście Polacy to już widzą. I wstydzą się i będą wstydzić coraz bardziej, że dali się władzy oszukać. Nadchodzi czas zmian. Widać to po sondażach.

Poprzedni artykułKonsekwencją haseł o wyjściu z Unii Europejskiej powinno być odwołanie marszałek Sejmu
Następny artykułJak się czują pielęgniarki i lekarze, gdy Kaczyński ich pieniądze na propagandę dać każe?