Ukrywany efekt pandemii. Ofiary nieudolności PiS umierają codziennie!

Nieudolność PiS i chaos, który wprowadziły ich rządy w służbie zdrowia mają swoją mroczną stronę. To zgony wynikające ze sparaliżowania systemu opieki zdrowotnej. Coraz więcej osób umiera bowiem w Polsce nie doczekawszy się pomocy lub w karetce w daremnym poszukiwaniu szpitala, który zajmie się pacjentem. Sytuacja jest dramatyczna.

Pośredniki ofiarami COVID-19 są ludzie, którzy nie mają dostępu do leczenia – zauważa posłanka Pasławska z PSL. I dodaje, że osoby te umierają w domach i w karetkach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Media codziennie donoszą o kolejnych przypadkach takich zgonów. Wczoraj na przykład pisano o 80-latku z udarem, który siedem godzin był wożony karetką. Szpitala nie udało się znaleźć, pacjent zmarł. Ta śmierć obciąża w równym stopniu Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobro jak i Jarosława Gowina. Obciąża też Andrzeja Dudę, który nie podejmuje żadnej sensownej aktywności w związku z pandemią.

To politycy tak zwanej zjednoczonej prawicy są w pełni odpowiedzialni za ten stan. Polacy umierają a oni zajmują się politycznymi gierkami i nasyłaniem na kobiety zbirów z metalowymi pałkami.