Macierewicz na tropie atomu w Polsce. Czy zdradził ważną tajemnicę państwową?

Słynny Antoni nie daje o sobie zapomnieć. Jeśli nie opowiada o zamachu w Smoleńsku, to szuka zwady z Niemcami albo Rosją. Albo obydwoma tymi krajami równocześnie.

Jednym wpisem na Twitterze Macierewicz potrafi przyprawić o ostry ból głowy całe kierownictwo PiS. Tak jak teraz, kiedy zdradził, gdzie powstanie w Polsce elektrownia atomowa.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

– Dzięki naszym staraniom rząd podjął uchwałę, że do 2043 powstanie bełchatowska elektrownia jądrowa, która zapewni stabilność w regionie i zatrudnienie! Słowa uznania dla ministra Piotra Naimskiego za jego rolę w tym projekcie – napisał Antoni Macierewicz na Twitterze.

Sęk w tym, że rząd nie informował jeszcze o swojej decyzji. Czyżby więc Macierewicz ujawnił coś, co powinno pozostać jeszcze – z rozmaitych względów – w sekrecie?

Źródło: NaTemat