Zmowa milczenia.

Sprawę afery pedofiliskiej w AW ujawnił 24 maja br. portal sluzbyspecjalne.com.

Reklamy

Pułkownik Paweł W. pracował jako doradca obecnego szefa AW Piotra Krawczyka. Wcześniej piastował wysokie stanowiska w AW.

W mediach nazywano go głównym kadrowym w Agencji Wywiadu z nadania obecnej ekipy.

W. był oskarżony o molestowanie syna swojej siostry.

„Horror dziecka trwał dwa lata. Mężczyźnie grozi nawet do 15 lat więzienia” – pisało wtedy portal rządowej telwizji tvp.info przedstawiając pułkownika jako tego, który piastował wysokie funkcje za rządów Platformy Obywatelskiej.

” Podejrzany Paweł W. został zwolniony z aresztu z uwagi na uiszczenie poręczenia majątkowego w kwocie 50.000 złotych. Sąd Okręgowy w Warszawie zastosował bowiem wobec ww. w dniu 15 października 2020 r. tzw. areszt warunkowy. Nadmienić należny, że prokuratura nie zgodziła się z decyzją sądu. W sprawie zostało złożone zażalenie, które nie zostało uwzględnione przez Sąd Apelacyjny w Warszawie (postanowienie z dnia 24 listopada 2020 r.). Podejrzany pozostaje na wolności, stosowane są wobec niego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego oraz dozoru Policji” – poinformował nas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Sprawę skomentował redaktor naczelny Wiesci24.pl, pytając o zmowę milczenia w tej sprawie.

źródło: sluzbyspecjalne.com, twitter

Poprzedni artykułWściekły atak pisowskich trolli. Firma Hofmana i bracia Karnowscy dezinformowali w sieci, by zatrzymać podatek cukrowy
Następny artykułOto “praworządność” według PiS. Tak ma działać sprawiedliwość