Rząd zdrady narodowej. Przez Was Polacy stracą setki miliardów złotych. I skończcie z tym gadaniem, że chodzi o jakąś suwerenność. Chodzi Wam wyłącznie o to, żeby móc ręcznie zarządzać każdym aspektem państwa, w tym sterować wymiarem sprawiedliwości. Tylko o władzę wam chodzi – to jeden z dziesiątek komentarzy do wpisu rzecznika rządu na temat rzekomej współpracy Polski z Węgrami.

Wolicie łamać praworządność niż przyjąć niezbędne do odbudowy miliardy. Kolejna władza was rozliczy. Bandyci – brzmi kolejny głos.

Reklamy

Przestańcie działać przeciwko Polsce i Polakom! To zdrada stanu! Polacy są za praworządnością i zapisy warunkujące wydatkowanie środków unijnych im nie przeszkadzają. Tak jak obywatelom pozostałych 25 państw UE. Nie reprezentujecie mnie i wielu milionów Polaków – pisze internauta.

Węgry nie są dobrym przykładem do naśladowania. Skorumpowana oligarchia. Okradacie własny kraj, że środków dla niego przewidzianych i tak potrzebnych. To cofnie Polskę w rozwoju o dekady. Kwestionujecie prynycpialne wartości, na które Polska się godziła występując do EU. Żenada – to komentarz internautki.

PiS podtrzymuje stanowisko blokowania miliardów euro z funduszy UE dla Polski. To polityka sprzeczna z polska racją stanu. To polityka szkodliwa dla Polek i Polaków. Mam nadzieję, że odpowiecie za to przed Trybunałem Stanu! – pisze inna osoba.

Parę słów prawdy. PiS to partia niezgody,pod każdym względem, wichrzycielską i upierdliwą,partią zdrady Państwa.Wam zawsze żle i szukacie dziury w całym.Nikt z Was nie ma własnego zdania,na żaden temat,liczy się tylko zdanie prezesa.Żałosna sekta. Wyżej dupy nie podskoczycie – komentuje internautka.

Poprzedni artykułCzarnek WON! 9 grudnia ogólnopolski strajk uczniów i studentów.
Następny artykułRolnicy zrozpaczeni. Ceny skupu żywca najniższe