Doradca z naftaliny. Zdumiewające poglądy współpracownika Czarnka

Przemysław Czarnek. Fot. YouTube
Przemysław Czarnek. Fot. YouTube

Pamiętacie Państwo słynne Ministerstwo Głupich Kroków z telewizyjnego skeczu? Najwyraźniej Przemysław Czarnek pozazdrościł sławy brytyjskim komikom i zamierza przekształcić kierowany przez siebie resort edukacji w ministerstwo dziwacznych poglądów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jeden z jego doradców, prof. Mieczysław Ryba podczas wykładu ma KUL ostrzegał przed „zwierzęceniem człowieka” i… ekologią. Ta bowiem staje się „ideologią, kiedy próbuje wyeliminować Boga”.

– Ubóstwienie człowieka, albo – jak w neomarksizmie – uzwierzęcenie człowieka, sprowadzenie go do perspektywy biologicznej, do bycia dzieckiem matki ziemi. W tym ujęciu człowiek jest definiowany jako ciężar dla matki natury, która domaga się ofiar – przekonywał.

Zapewne dlatego też „młodemu pokoleniu jest podawana wizja świata, w której promowane są aborcja, antykoncepcja i ideologia LGBT”.

– Taka wizja nie ma nic wspólnego z prokreacją, uwalniamy więc ziemię od człowieka, który jest ciężarem – stwierdził prof. Ryba.

Źródło: Gazeta Wyborcza