Za rządów PiS nasz kraj zmienia się w najdroższy w Unii Europejskiej kraj do życia. Mamy już najdroższy prąd, coraz dłużej musimy pracować na mieszkanie lub samochód. Ceny w sklepach idą w górę jak szalone a Morawiecki wprowadza nowe podatki szybciej niż ktokolwiek zdąży pomyśleć.

Nasza sytuacja, jako mieszkańców tego kraju, jest bardzo trudna. Władza nie ma zamiaru polepszać naszych warunków do życia. Robią to za to kraje ościenne, które obniżają podatki i zachęcają nas do przyjazdu. Czechy czy Niemcy wydają się dzisiaj bardziej atrakcyjne niż Polska. Zresztą to nie tylko kwestia podatków ale też stabilności prawa.

Reklamy

Dzisiaj nikt w Polsce nie może być pewny swojego losu – jeśli Kaczyńskiemu coś strzeli do głowy, to może zakazać prowadzenia dowolnej działalności, tak jak chciał zniszczyć hodowców.

PiS, Solidarna Polska i Porozumienie zmieniają Polskę w kraj, w którym jedyne pieniądze ma władza i nagradzani przez nią wyrobnicy. I temu musimy się przeciwstawić.

Poprzedni artykuł“Apolityczna” Przyłębska skarży się u Karnowskich. A co mają powiedzieć Polacy zastraszani przez pisowską władzę?
Następny artykułPaństwo z dykty. Unieważniono postępowanie na wykonanie master planu dla najdroższego pastwiska w Europie