Gdzie jest Andrzej Duda? Od czasu, gdy został wybrany na drugą kadencję jego aktywność (o ile to możliwe!) jeszcze zmalała. Prezydent nie angażuje się w żadne bieżące, tak bardzo istotne dla Polaków sprawy. Nie ma go ani w przypadku Strajku Kobiet, którym odebrano prawo do aborcji ani w przypadku groźby wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Zainteresowały go jedynie na chwilę… stoki narciarskie. Świetny prezydent, nie ma co.

Andrzej Duda powinien zrezygnować ze swojego stanowiska.

Reklamy

Taki prezydent Polsce jest dzisiaj niepotrzebny. Kryzys pokazał, że naród potrzebuje przywódców silnych i zaangażowanych, stających po stronie ludzi. Ani Kaczyński, ani Ziobro ani Duda tacy nie są. Narobili gigantycznego bałaganu, zniszczyli gospodarkę, zniszczyli edukację, system sprawiedliwości – ciężko wymienić cokolwiek pozytywnego.

Duda powinien więc odejść. Na własne życzenie, z powodów zdrowotnych. Wybierzemy kogoś, kto będzie i odpowiedzialny i zaangażowany. Dość nieudaczników!

Poprzedni artykułEmocjonalny wpis Wałęsy na temat redemptorysty: Rydzyk to gnida którą należy wykluczyć z życia publicznego
Następny artykułRząd PiS będzie dzielił Polaków. Niezaszczepieni będą dyskryminowani