Kaczyński do dymisji

Reklamy

– Jarosław Kaczyński do dymisji – to jest stanowisko Konfederacji i ono jest jasne – tymi słowami Robert Winnicki z Ruchu Narodowego otworzył konferencję Konfederacji w Sejmie.

– Będziemy dzisiaj głosować za dymisją Jarosława Kaczyńskiego. Nie ze względu na gniot, jakim jest wniosek przygotowany przez totalną część opozycji w tej sprawie – zapowiedział Robert Winnicki, przedstawiciel nacjonalistycznego skrzydła Konfederacji.

– Jarosław Kaczyński do dymisji – z bardzo prostego powodu. Wicepremier ds. bezpieczeństwa w państwie; wicepremier, którego celem jest to, żeby w państwie polskim był ład, porządek, był spokój, żeby służby podległe właśnie temu wicepremierowi […] wprowadzały spokój, a nie niepokój w państwie – przypomniał kompetencje Kaczyńskiego.

– Oskarżamy dzisiaj Jarosława Kaczyńskiego o to, że w momencie kryzysowym, że w momencie wielkich manifestacji i poruszeń społecznych, jego działania były skrajnie nieodpowiedzialne. […] Jego działania były nastawione na podgrzewanie emocji społecznych, na konfrontację. Nie zapewniały Polakom bezpieczeństwa, tylko wprost przeciwnie – to bezpieczeństwo obniżały – zarzucał Kaczyńskiemu Winnicki.

https://www.facebook.com/watch/?v=712060772753919

Źródło: nczas.com

Poprzedni artykułOdlot marszałek Witek. Chce ograniczyć prawa posłów!
Następny artykułGowin na czele Rządu Ocalenia Narodowego? Nowy pomysł Kosiniaka-Kamysza