PILNE: PiS za plecami Ziobry rozmawia z posłami Solidarnej Polski?

Czyżby w “zjednoczonej” prawicy szykował się poważny rozłam? Według niepotwierdzonych informacji z Sejmu wczoraj i dzisiaj toczyły się rozmowy z niektórymi posłami Solidarnej Polski na temat przejścia do PiS. W zamian za odejście Ziobry miał być oferowany pakiet Poseł+, czyli możliwość wejścia do rzadu oraz uzyskanie dodatkowych benefitów dla współpracowników.

Rozmowy czy też sondowanie na temat możliwości przejścia miały się rozpocząć po tym, gdy Zbigniew Ziobro zagroził wnioskiem o zmianę premiera, jeśli ten zaakceptuje tak zwany kompromis na unijnym szczycie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Solidarna Polska bardzo ostro walczy z PiS. Według naszych informatorów Ziobro jest zdeterminowany by pozbawić Morawieckiego stanowiska i wstawić tam człowieka, na którego będzie miał większy wpływ. Obaj panowie szczerze się nie znoszą.

źródło: Twitter