Kabaret w kieleckim szpitalu tymczasowym. Po prezentacji dla mediów łóżka i sprzęt medyczny wyniesiono

Huczne otwarcie się odbyło, więc można się zwijać

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Część szpitala tymczasowego na terenie Targów Kielce została zaprezentowana w miniony piątek, 4 grudnia. Łóżka i sprzęt zostały rozstawione w szpitalu tymczasowym w Kielcach. Uroczyście ogłoszono zakończenie pierwszego etapu budowy. Po kilku dniach wyposażenie zostało jednak wyniesione. Urzędnicy tłumaczą, że powodem są “prace wykończeniowe”.

– Teren wystawienniczy Targów Kielce w bardzo szybki sposób przekształciliśmy w szpital. To nie jest pozór szpitala. Wspólna synergiczna praca doprowadziła do tego, że mamy owoc działania w trosce o bezpieczeństwo obywateli – mówił wówczas wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. Konferencję zwołano w urządzonej i wyposażonej w łóżka i sprzęt medyczny części szpitala.

Teraz jednak, jak podaje lokalny portal wkielcach.info, wyposażenie, które można było zobaczyć tydzień temu, zostało wyniesione. “Z otwartej pierwszej części szpitala tymczasowego w Targach Kielce zniknął sprzęt medyczny i łóżka dla pacjentów zakażonych koronawirusem. O sprawie poinformował nas czytelnik” – czytamy na portalu.

Źródło: tvn24.pl, wkielcach.info