Polska nigdy nie będzie miała samochodów elektrycznych?

Brak programu dopłat do samochodów, płatne ładowarki, wysokie podatki i niska siła nabywcza sprawiają, że w Polsce samochody elektryczne nigdy nie będą popularne. To wina Jarosława Kaczyńskiego, który kompletnie nie rozumie znaczenia czystego transportu i nowych technologii dla rozwoju kraju.

W czasie gdy cała Europa przestawia się na prąd a w przyszłości być może wodór, Kaczyński radośnie paraduje w samochodzie z silnikiem spalinowym i ani myśli wspierać nowoczesność. Skoro mamy przestarzały system podatkowy, starą edukację, fatalne przestarzałą służbę zdrowia, to po co komu samochody na prąd – myśli sobie prezes PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy jeżdżą starymi wrakami, które mają często 20 i więcej lat. Na nowe auta stać nielicznych krezusów. Dzisiaj droga do nowego lub chociaż kilkuletniego samochodu mocno się wydłuża, bo przecież zarabiamy coraz mniej a płacimy coraz więcej.

Milion samochodów elektrycznych Morawieckiego na ulice nie wyjedzie nigdy.

Na zawsze pozostaniemy zatrutym zaściankiem Europy.