Trzaskowski sprawnie zarządza Warszawą. A Jaki ciągle nie może dojść do siebie po przegranej!

Zakończyliśmy prace nad nowym przewiertem pod Wisłą. Testujemy nowy kolektor, ścieki płyną już nim do Czajki. Lada dzień wojsko rozbierze tymczasowy most pontonowy i ruszą prace nad drugim przewiertem. Dziękuję wojsku, MPWiK i wszystkim służbom za współpracę – napisał Rafał Trzaskowski. 

Można jednak odnieść wrażenie, że czego by Trzaskowski nie zrobił, to Jaki i jego koledzy będą krytykować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W sieci pełno jest ataków na prezydenta Warszawy. Najwyraźniej “zjednoczona” przy korycie prawica uważa go za wroga numer jeden, który jest w stanie porwać tłumy do odsunięcia ich od władzy. I bardzo słusznie – Trzaskowski jest nie tylko skuteczny ale i mocno angażuje się w sprawy Polski. Ma też, w przeciwieństwie do Kaczyńskiego, potężne doświadczenie międzynarodowe i zarządcze.

Prezydent nie tylko dba o swoje miasto tu na miejscu, ale też walczy o środki unijne. Miejmy nadzieję, że uda mu się przekonać włodarzy unijnych do bezpośredniego wsparcia samorządów. Wspiera go w tym Adam Struzik.

źródło: Twitter