Władysław Kosiniak-Kamysz prowadzi Koalicję Polską do ofensywy programowej. Nowe projekty, nowa strona internetowa, zmiana wizerunku i pozyskiwanie nowych środowisk do współpracy, pokazywanie jak powinna wyglądać Polska po epidemii COVID-19, zaangażowanie samorządów w nowe aktywności dla edukacji, gospodarki, rodzin i seniorów – to elementy planu prezesa PSL.

Aktywność Koalicji Polskiej pokazuje nowa strona internetowa – można tu zapoznać się m.in. z projektami ustaw, które składa oraz poznać program ugrupowania.

Reklamy

Nowa strona znajduje się pod adresem koalicjapolska.com.pl

Nowoczesny w formie przekaz współgra z założeniami programu: m.in. uproszczenia prawa,  wprowadzenia cyfrowej edukacji na wysokim poziomie, wsparcia dla seniorów i rodzin czy pomocy firmom m.in. przez obniżenie podatków czy pakiety pomocowe.

Koalicja Polska w rok 2021 wchodzi wzmocniona, paradoksalnie odejście Kukiza ułatwiło Kosiniakowi-Kamyszowi pozycjonowanie ugrupowania w nowej politycznej rzeczywistości, w której PiS i Solidarna Polska to partie skrajne, schodzące ze sceny politycznej. Koalicja Polska to racjonalne centrum – mówią ludowcy. I zapowiadają kolejne aktywności.

źródło: Koalicja Polska

Poprzedni artykułKolejny dzień pandemii. Dziś zakażonych 12 454 osoby
Następny artykułCo za uczciwość? Gowin przyznaje, że “prawdziwe kłopoty gospodarcze są dopiero przed nami”