Andrzej Olechowski atakuje Rafała Trzaskowskiego

W wywiadzie dla Onetu Andrzej Olechowski zaatakował Rafała Trzaskowskiego za brak współpracy z innymi liderami partyjnymi, m.in. z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, Szymonem Hołownią i Robertem Biedroniem. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czemu Olechowski, współzałożyciel Platformy Obywatelskiej, ujawnił się akurat teraz, przed świętami? W tym samym wywiadzie atakuje również Donalda Tuska.

Być może ma to być forma zmotywowania Trzaskowskiego do działania chociaż bardziej wygląda na wspieranie Szymona Hołowni.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ataki tego typu w czasach, gdy wrogiem publicznym numer jeden jest “zjednoczona” prawica muszą jednak dziwić. Zwłaszcza, że takie opinie wygłasza jednak osoba znana i rozpoznawalna w wielu środowiskach. Być może należy jaśniej komunikować swoje intencje, bo te są w tym przypadku wyjątkowo dziwne.