To się nie mieści w głowie! Państwo PiS okrada niepełnoprawnych z 1% podatku?

Do dzieci niepełnosprawnych nie trafiają środki z 1% PIT. Takie sygnały płyną do mojego biura z wielu miejsc Polski. W tej bulwersującej sprawie (wstrzymywanie/blokowanie przekazywania 1% z PIT) wystąpiłem z pilną interwencją do premiera Morawieckiego – ujawnił Krzysztof Brejza.

Wnoszę do premiera m. in. o: – wskazanie przyczyn nieprzekazywania 1% potrzebującym – pilną kontrolę służb finansowych, która wykaże liczbę „zablokowanych” wpłat – dodał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wygląda więc na to, że państwo PiS tak dalece się zadłużyło i zniszczyło jakąkolwiek moralność, że zabiera pieniądze niepełnosprawnych! Te kryminalne wręcz, antyspołeczne i antychrześcijańskie zachowania urzędników i polityków powinny spowodować ujawnienie ich nazwisk i pociągnięcie do odpowiedzialności każdego, kto brał w tym procederze udział.

Wcześniej ujawniono m.in. , że ludzie z PiS okradali kontenery PCK a w proceder zamieszana była m.in. minister edukacja Anna Zalewska. Sprawa do dzisiaj nie jest do końca wyjaśniona.

źródło: Twitter