Kosiniak-Kamysz trafnie podsumowuje PiS: pomoc rządu dla Polaków bezobjawowa

Budżet na przyszły rok to nowe podatki i wyższe opłaty, brak pieniędzy na wsparcie wszystkich medyków czy zapowiedzianych podwyżek dla nauczycieli i niższy budżet na rolnictwo. Niestety, pomoc rządu dla Polek i Polaków w tym trudnym czasie jest całkowicie bezobjawowa – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

Przed świętami Bożego Narodzenia ludowcy przystąpili do ofensywy programowej. Koalicja Polska zyskała nowe środowiska i nowe logo, wprowadzono pojęcie patriotyzmu gospodarczego, przedstawiono program rozwiązania problemów w edukacji, ochronie zdrowia i gospodarce. Ludowcy zapowiadają rozwiązania pod wspólnym hasłem “Polska po COVID-19”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Władysław Kosiniak-Kamysz podkreśla, że dzisiaj Polska powinna się skoncentrować na wyjściu z kryzysu wywołanego przez nieudolną władzę.

źródło: Twitter