Opozycja to my wszyscy! Do roboty, Kaczyński sam nie odejdzie

Niektórzy ciągle narzekają, że opozycja taka, owaka, nijaka. Uprzejmie przypominam, że opozycja to my, społeczeństwo obywatelskie i myślące, a nie tylko kilkuset posłów i senatorów – napisała jedna z internautek.

To w nas jest siła i potrzeba zmian. To my wiemy i widzimy jak władza nas okłamuje, okrada i niszczy nasz kraj. I to my musimy to zmienić. Nikt za nas tego nie zrobi. Każdy z nas może coś zrobić, żeby odsunąć od władzy ludzi, którzy się do tego nie nadają i doprowadzają gospodarkę do ruiny a ludzi do bezrobocia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Udział w demonstracjach to obowiązek, nawet jeśli jest zimno. Wyrażanie sprzeciwu w każdy sposób zawsze i wszędzie, w każdej formie. I dawanie odczuć kłamcom i zdrajcom, że nie są tu mile widziani. Że traktujemy ich jako okupantów.