Sylwester u Kaczora? Już blisko 27 tysięcy zainteresowanych a 5 tysięcy zadeklarowało, że weźmie udział w imprezie pod domem Kaczyńskiego!

Sylwester pod domem Jarosława Kaczyńskiego? Wydarzenie na Facebooku ma coraz więcej chętnych. Do tej pory na zaproszenie organizatora odpowiedziało pozytywnie blisko 5 tysięcy osób.

“Sylwester u Kaczora to spontaniczne wydarzenie mające zapewnić nam Polakom niezapomnianą noc sylwestrową. Organizatorzy zapewniają oświetlenie w postaci migających niebieskich świateł oraz spontaniczne łamanie rąk, pałowanie a dla najbardziej wytrwałych porcja gazu pieprzowego gratis.” – piszą organizatorzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rząd chce zakazać zabaw sylwestrowych na świeżym powietrzu, ale rozporządzenie w tej sprawie nie ma mocy prawnej i jest nielegalne – twierdzą prawnicy.

do wydarzenia można dołączyć na Facebooku.