Dramatyczne słowa lekarza: patrząc na zakłamanie, fałsz czy zwykłą tępotę rządzących, którzy w jawny sposób niszczą naród odkrywam co to jest nienawiść!

Jestem chirurgiem onkologiem od 35 lat.Przez te lata odprowadziłem wielu pacjetów na drugą stronę.Dzisiaj patrząc na zakłamanie, fałsz czy zwykłą tępotę rządzących, którzy w jawny sposób niszczą naród odkrywam co to jest nienawiść. Nigdy tego nie miałem – napisał jeden z lekarzy.

Mam kolegów którzy mają dość medycyny i chcą odejść z pracy. Mówią,że po zakończeniu pandemii nikt ich nie zatrzyma.Rząd przez miesiące igra z naszym życiem a życie poprzez śmierć weryfikuje ich kłamstwa i podłość. W medycynie nic gorszego od bezsilności – dodał.

Reklamy

Na jego słowa zareagowała też pielęgniarka: sama odeszłam ze szpitala po I fali. Jestem położną, wykończyły mnie dyżury w czasie pandemii-chaos organizacyjny, sprzeczne decyzje, nadmiar pacjentek z powodu przekwalifikowania okolicznych szpitali w covidowe… a w oficjalnym przekazie: cud, miód, lukier na d…e. Dość! – napisała.