Minister Kamiński napisał ogólnikowe życzenia dla Policji z okazji jej święta. Polacy postanowili odpowiedzieć. Oto niektóre życzenia dla ministra:

Reklamy
  • ja ministrowi też składam życzenia: opamiętania i szybkiej dymisji a zaraz po niej usunięcia poza granice Polski bez możliwości powrotu do kraju, a za to z całą resztą koleżkow z rządu. No i konfiskaty majątków na rzecz udzielenia wsparcia przedsiębiorcom, których zniszczyli.
  • Czy przy okazji życzeń powiedział ,kiedy w końcu odsiedzi swój wyrok,który Duda ułaskawił zanim ten wyrok ogłoszono?
  • Gdybym wiedziała ilu policjantów biło i brutalnie pacyfikowało kobiety to bym im dała prezenty. Zamiast orła na mundurze piękna kaczka. W końcu nie ma co ukrywać, że skaczecie tak jak wam Kaczyński zagra A dla Kamińskiego… Szybkiego upadku PiSu życzę!
  • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Minister SWiA życzył wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji, by pałowania, gazowania i łamania kości nie dostrzegło oko niezależnego sędziego.
  • Ja zaś im życzę, żeby poodbierali z depozytów rozumy, i jaja, i nie wykonywali bezprawnych rozkazów i poleceń. Minister odejdzie, wstyd zostanie.
  • wszystkim Paniom i Panom Policjantom zycze nawrocenia na droge prawa i szacunku dla kazdego. Odwagi i dumy, by nie byli pionkami politycznej mafii – a uczciwymi, dobrymi ludzmi z honorem, mogacymi spojrzec w lustro bez wstydu dla siebie i wlasnych dzieci

źródło: Twitter

Poprzedni artykułŚwietny pomysł! Otwarty Dialog stworzy listę hańby funkcjonariuszy publicznych odpowiedzialni za łamanie prawa i represje
Następny artykułRanking „odporności” krajów na koronawirusa. Polska wlecze się na szarym końcu