Wigilia z policją. Kaczyński funduje Polakom najgorsze święta od II Wojny Światowej

Atmosfera dzisiejszej Wigilii w wielu domach nie jest najlepsza. Dziadkowie zrezygnowali z odwiedzin u dzieci i wnuków, wielu Polaków nigdzie nie pojechało. W licznych domach słychać ***** ***. Reżim Kaczyńskiego zniszczył magię świąt. Nie udało się Niemcom, nie udało się komunistom, udało się prezesowi marnej partii z Nowogródzkiej.

Zniszczenie magii świąt nie jest łatwe. Jednak kłamstwa, manipulacje, złodziejstwo i korupcja tak skutecznie oplotły Polskę, że święta musiały ustąpić. Chcielibyśmy, by wróciło to, co było za czasów koalicji PSL i PO, gdy nikt nie niszczył kraju a na zewnątrz mieliśmy nawet śnieg. Za Kaczyńskiego nawet i tego zabrakło.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To pierwsza Wigilia, w czasie której do polskich domów na podstawie widzimisię Kaczyńskiego mogą pukać mundurowi. Niebieskie Mikołaje i Aniołki na Wigilii to dramat.

Czy dla Polski już nie ma nadzieji?