Giertych składania życzenia Polakom. “Przyszły rok będzie końcem tego koszmarnego czasu epidemii i socjalistyczno-narodowego populizmu”

Podzielony naród.

Najskuteczniejszy polski adwokat Roman Giertych podzielił się Facebooku życzeniami z Polakami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę również pokoju we wszystkich rodzinach. Nie mogę jednak nie zauważyć, że te święta są wyjątkowe nie tylko przez epidemię.

Są wyjątkowe również z tego powodu, że zostaliśmy podzieleni jako Naród. Odkąd pamiętam zawsze czas Bożego Narodzenia łączył wszystkich, nawet największych politycznych wrogów.

W tym roku jest inaczej. Jak można się bowiem łączyć z tymi, którzy nie uznają nas za część wspólnoty narodowej?

Przecież prezes PiS oficjalnie odmawia tej części społeczeństwa (większości), która go nie popiera miana Polaków. Uznaję ją za gorszy sort, za ćwierćpolaków, za przestępców, których jak ogłosił w Sejmie, miejsce jest w więzieniu. Jego zwolennicy idą za nim.

Nie są to tylko życzenia. W moim przypadku i w przypadku innych, którzy czynnie protestują przeciwko PiS realizowane są działania zmierzające do pozbawienia wolności.

Ludzie są zatrzymywani, oskarżani o jakieś absurdalne czyny, spisywania i zastraszani przez Policję. To dzielenie jest sposobem sprawowania władzy przez tego człowieka. Jest on głęboko nieszczęśliwy i zgorzkniały, gdyż nawet w swojej rodzinie był przedmiotem największych stresów i nieszczęść.

Wiem to, gdyż reprezentowałem męża jednej z najbliższych mu krewnych, który uważa Kaczyńskiego za drania i oszusta. Dlatego Kaczyński pewnie wczoraj wigilię jadł sam, bo wszystkich od siebie oddzielił. I nas próbuje podzielić na wzór swojego nieszczęścia.

Mam nadzieję, że przyszły rok będzie końcem tego koszmarnego czasu epidemii i socjalistyczno-narodowego populizmu.

Czego sobie i wszystkim życzę! Niech zwycięży miłość i pokój z nienawiścią i podziałem!

Roman Giertych”

źródło: Facebook