Czy leci z nami pilot? Premier Morawiecki całkiem serio pisze o „dzielnej pani Alicji”

Im dłużej rządzą w Polsce, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że liderów Prawa i Sprawiedliwości nie sposób już wykpić.

Najskuteczniej ośmieszają się sami. Wystarczy tylko czytać to, co wypisują w mediach społecznościowych i mówią publicznie.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

W Warszawie zaszczepiono dziś przeciwko koronawirusowi jako pierwszą w Polsce, Alicję Jakubowską. Coś, co w normalnym kraju byłoby zwykłym wydarzeniem, świadczącym o tym, że służby państwowe działają sprawnie, u nas jest sukcesem na miarę dziejów.

– I mamy za sobą pierwsze szczepienie przeciwko Covid-19 w Polsce. Pani Alicja Jakubowska, naczelna pielęgniarka z CSK MSWiA była bardzo dzielna i nie ukrywała, że to dla niej ważne – zyskuje w ten sposób spokój i barierę przed groźnym wirusem – patetycznie skomentował zwykły zabieg medyczny sam premier Morawiecki.

https://www.facebook.com/MorawieckiPL/posts/420351412642727