Powyższy obrazek pokazuje doskonal jak wygląda bieda. Polska znajduje się wśród krajów o najniższym poziomie przychodu w Europie. Wyprzedzają nas prawie wszyscy – nawet maleńka Słowacja. Sytuacja pogorszy się za moment jeszcze bardziej, bo rząd PiS napędził inflację a więc spadek wartości pieniądza.

Złotówka zmierza w stronę historycznego dna, ceny zaś w stronę historycznych rekordów. Bardzo boleśnie odczuły to osoby i firmy, które chcą kupić nowy samochód. Podwyżki sięgają nawet 80%. Zmiana kursu euro, korzystna dla eksportu, zabija import i sprzedaż wewnętrzną.

Reklamy

Jesteśmy niestety krajem biednym i nie zmieni tego żadna propaganda, lana z głośników i telewizorów przez PiS. A jesteśmy biedni, bo mamy narodowo-socjalistyczny rząd, wysokie podatki i fatalne prawo, które paraliżuje działanie sądów.

To wszystko musi być w końcu zmienione, ale nie dokona tego Morawiecki, Ziobro, Gowin ani tym bardziej Kaczyński. Polsce potrzeba prawdziwych zmian.

Poprzedni artykułLustracja majątkowa osób, które dorobiły się na “dobrej zmianie” konieczna!
Następny artykułPILNE: Morawiecki przyznał się do popełnienia przestępstwa?! Rozporządzenie o zakazie Sylwestra nie ma mocy prawnej!