Ziobro znowu przegrał. Tym poszło o system losowania sędziów

Fundacja e-Państwo wygrała ze Zbigniewem Ziobro w sądzie w sprawie jawności systemu losowania sędziów. Ministerstwo Sprawiedliwości sprzeciwiało się ujawnieniu szczegółów działania systemu. Komentatorzy podejrzewają, że w systemie jest furtka, która pozwala ręcznie przydzielać sędziów do spraw i dlatego Ziobro nie chce ujawnić szczegółów.

Teraz, po raz kolejny, poniósł porażkę. Seria tych porażek ministra ciągnie się już bardzo długo i czas chyba powiedzieć stop. Może Jarosław Kaczyński powinien odwołać nieudolnego członka rządu? Ani nie zreformował wymiaru sprawiedliwości, ani nie zmienił czasu w jakim są rozpatrywane kolejne sprawy ani nawet nie osiągnął żadnych sukcesów na niwie międzynarodowej, chociaż próbował zajmować się polityką zagraniczną.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak tak dalej pójdzie to Ziobro będzie postrzegany gorzej od Sasina.