Żarty Mariusza Błaszczaka: Państwo polskie nie jest z dykty, a rząd nie jest malowany

Mariusz Błaszczak. Fot. YT
Mariusz Błaszczak. Fot. YT

Na antenie TVP Info (bo gdzieżby indziej), minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak opowiadał, jak świetnie działa polskie państwo pod rządami PiS.

– Skutki pandemii nie dotknęły polskiej gospodarki tak silnie, jak gospodarek innych państw. To wynika ze stosownej i skutecznej reakcji polskiego rządu – przekonywał Błaszczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Opozycja, która jest w Polsce, sama siebie nazywa totalną i ona taka jest. Można by odnieść wrażenie, kiedy się jej słucha, że im gorzej, tym lepiej. No ale tak obgryzają paznokcie, bo nie jest gorzej. Rząd nie jest rządem malowanym, bo państwo nie jest z dykty, tak jak to było do 2015 roku, tylko pomaga swoim obywatelom. Przykład to właśnie Dover, ale także przykład zaangażowanie żołnierzy w walkę z koronawirusem – dodał szef resortu obrony.