Kolejny sukces pisowskiej policji

Reklamy

Polska policja kroczy od sukcesu do sukcesu. Dopiero co dzielni policjanci z Bytomia interweniowali w sprawie zjeżdżających na sankach, a teraz ujęli kolejnych „groźnych przestępców” w sali zabaw dla dzieci.

Z obostrzeniami wprowadzonymi przez miłościwie nam panujących nie ma żartów. Od 28 grudnia wprowadzono narodową kwarantannę. To oznacza, że zamknięte są wszelkie obiekty rozrywkowe, w tym sale zabaw dla dzieci.

– Policjanci z KRP III prowadzą czynności w sprawie dot. możliwości naruszenia obostrzeń – czytamy na twitterowym koncie „Policja Warszawa”. – Interwencja wynikała ze zgłoszenia. Sporządzono z niej dokumentację. Wylegitymowano 115 osób. W tym dniu w obiekcie obecnych było łącznie ponad 400 klientów – dodano.

Jak widać naród rozbestwiony niskimi wynikami zakażeń na poziomie żółtej strefy za nic ma powagę sytuacji w jakiej znalazł się nasz nieszczęśliwy kraj. Na szczęście zawsze możemy liczyć na dzielnych funkcjonariuszy, którzy żadnej interwencji się nie boją i dbają o nasze bezpieczeństwo.

Całe szczęście, dzięki skutecznej interwencji policji jest nadzieja, że nie wszyscy umrzemy. A przynajmniej nie tak od razu i nie na jedynego modnego w tym sezonie koronawirusa.

Źródło: nczas.com

Poprzedni artykułPILNE! Oświadczenie Leszka Czarneckiego. Nacjonalizacja Idea Banku stała się faktem.
Następny artykułAle jaja! TVPiS zapłaci publiczności za udział w “Sylwestrze Marzeń”