Żyjemy w klasycznym komunizmie, który funduje nam Kaczyński. To samo działo się po wojnie.  – napisał jeden z internautów komentując informację o siłowym przejęciu Idea Banku przez państwo. Nacjonalizacja prywatnego banku może być największą aferą PiS.

Za trzy lata zapłacimy za to my wszyscy. Bo, że on wygra przez trybunałem to jest pewne. Jedną decyzja administracyjną bez możliwości odwoławczej nie można zabrać komuś majątku. Tym bardziej, że jest to kolejne podejście co widzieli wszyscy – pisze inny komentujący.

Reklamy

Cała nadzieja w niezależnym Trybunale Międzynarodowym, bo nasze trybunały to bym nie liczyła. Jawne draństwo – to głos internautki.

To jeszcze Polska czy już Putinlandia?
To ostrzeżenie dla innych biznesmenów pt. “Albo jesteś z nami albo przeciwko nam”. Albo będziesz robił wszystko czego zechcemy i będziesz naszym, “nowogrodzkim” albo pozbawimy cię majątku – komentuje kolejna osoba.
Wszyscy wiemy, ze pod przykrywka “niezgodnosci” czy “nieoplacalnosci” chodzi tu o przejecie przez rzadowe banki wszystkich mniejszych, czy zagranicznych, a tym samym pełna inwigilacje kont Polakow! ( i dostep do tych kont….) – przypuszcza komentujący.
Nie dostali łapówki w kwocie 40 milionów ,więc bezprawnie przejęli bank. Tak zrobią z hotelami i większymi prywatnymi przedsiębiorstwami. Będzie jak za komuny.
Dlaczego prokurator nie ściga pana z KNF za żądanie łapówki – pyta internauta.
Poprzedni artykułProtest przeciwko nielegalnej godzinie policyjnej w centrum Warszawy. Tłumy policjantów
Następny artykułWszelkie ograniczenia są nielegalne! Jest instrukcja poruszania się w Sylwestra