Lubią gwiazdki i strzałki więc myślę,że najlepiej do nich przemówi słowo: s………cie! A wszystkim”oburzonym” hejterom spod znaku”lampartowej strzałki”,którzy za chwilę zawyją z oburzenia nad moimi słowami,chcę przekazac,że mogą mnie tam,gdzie Pana Majstra w dupę mogą pocałować – napisał Joachim Brudziński. Na chamski wpis bliskiego współpracownika Kaczyńskiego wiele osób zareagowało oburzenie.

No i znowu bylo pite – krótko skomentował to jeden z internautów. Tyle razy było mówione: pijesz-nie pisz! – w podobnym tonie wypowiedziała się inna osoba.

Reklamy

I nawzajem żyjący z brukselskich ojro Panie Brudziński, jest Pan obrzydliwą kreaturą, mam nadzieję, że kiedyś Pan za te wszystkie kłamstwa, nękanie, hipokryzję odpowie właściwym sobie miejscem na śmietniku historii. Obrzydliwe! – napisała Magda Dropek.

I nawzajem żyjący z brukselskich ojro Panie Brudziński, jest Pan obrzydliwą kreaturą – to komentarz internauty.

Europoseł i były minister… Kultura “level hard”. To, że z PIS-u, Pana nie tłumaczy – napisał komentujący.

Maląg włamała się swemu koledze na konto czy mafia Jozsefów z Ministerstwa opanowanego przez KAKAKO – ironizuje inna osoba.

Żałuję, że prezes nie ma konta na tt. Zakładam, że częściej bylibyśmy świadkami waszej szczerości. Sam spierdalaj i pocałuj mnie w dupę. I wytrzeźwiej mendo, sylwester marzeń się skończył, zaczynamy rok rozliczeń waszej zapchlonej bandy – ostro podsumował komentujący.

Poprzedni artykułBiden zajmie się PiS? Była sekretarz stanu ostrzega przed rodzącym się faszyzmem
Następny artykułPolacy są okradani przez władzę na potęgę! VAT najwyższy w Europie