TVP na Sylwestra Marzeń wymyśliło sobie artystę. Przed Wami – Pedro Santana – napisała jedna z internautek. A historia jest rzeczywiście prześmieszna i kompromituje TVP oraz Kurskiego maksymalnie.

Reklamy

Jedną z gwiazd zaproszonych do TVP2 w tym roku był niejaki Pedro Santana. Wykonał utwór “Opa Opa”, autorstwa szwecko-greckiego zespołu Antique. Pewnie znacie, to taki typowy letni radiowy szlagier, puszczany na potęgę w kurortach wypoczynkowych. kim jest ten Pedro i co takiego ma we własnym repertuarze, że TVP pogardziło? Szukam, szukam. No i nic. W sensie – NIC NIE MA. Bo Pedro nie ma kariery. Nie ma żadnego własnego utworu. Nie jest gwiazdą estrady ani absolutnie nikim rozpoznawalnym. Kim więc jest wykonawca? Pedro pochodzi z Wenezueli i próbował sił w greckiej edycji The Voice, ale nie zaszedł tam zbyt daleko. Był też w innym greckim talent show dla śpiewających ludzi, Final 4. I… To tyle – dodała.

Piszę to, bo kuriozalność TVP i kreowanie na gwiazdę osoby, która coverowała im Despacito w Jaka to melodia, więc teraz wystąpi na Sylwestrze – to jest ten poziom abstakcji, co wymyślenie projektanta mody Christiana Paula – napisała.

Poprzedni artykułKolejna afera: szczepionki dla kolesi. Tysiące “załatwionych” szczepień, Dworczyk do dymisji!
Następny artykułSzokujący wzrost cen napojów w sklepach. Podatek od cukru wkurzył Polaków!