![Fot. Internet Fot. Internet](https://wiesci24.pl/wp-content/uploads/2020/05/złotówki-popr.--1068x711.jpg)
To może być kolejny skandal rządu Morawieckiego. Nikt bowiem nie wie, ile w istocie kosztowały wszystkie szpitale tymczasowe. Rząd bowiem nie odpowiada na pytanie, ile wydano pieniędzy na budowę Szpitala Narodowego.
Minister zdrowia utrzymuje, że szpitale kosztowały nieco ponad 518 mln złotych. Sęk w tym, że przygotowując takie wyliczenie, nie wzięto pod uwagę 13 placówek wybudowanych przez spółki Skarbu Państwa oraz… Szpitala Narodowego w Warszawie.
Reklamy
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |
Właśnie o koszt tego ostatniego dopytuje się opozycja od miesiąca. – Nie otrzymaliśmy żadnych informacji – przyznaje Robert Kropiwnicki, poseł KO.
Źródło: Rzeczpospolita