Konflikty i chaos to stan, w którym Jarosław Kaczyński najwyraźniej czuje się najlepiej. Władza nie ma dzisiaj żadnego planu na wyjście Polski z kryzysu i nie radzi sobie już z niczym. Sprawa szczepionek pokazała, że na siłę szuka się tematów do ataku na kolejne grupy społeczne, by przykryć własną nieudolność.

Nie wiadomo jak będzie wyglądać edukacja, gospodarka może się zawalić a służba zdrowia nie funkcjonuje normalnie od blisko roku. PiS nie ma zamiaru zatrudniać fachowców, posługuje się ludźmi miernymi ale realizującymi polecenia prezesa. Sytuacja Polski jest więc bardzo trudna. W medialnym zgiełku łatwiej jednak “zjednoczonej” prawicy ukryć rozmaite afery i grzeszki.

Reklamy

Pomagają w tym niestety niektóre media – i to niestety ludziom z nich nie wystawia dobrego świadectwa. Na zawsze zostaną już z łatką spolegliwych symetrystów.

Jako kraj jesteśmy w fatalnej sytuacji. Jarosław Kaczyński nie ma żadnej strategii, dotyczącej sytuacji państwa. W zaciszu gabinetu knuje “politykę”. Tylko że dzisiaj polityki kompletnie nie potrzebujemy! Potrzebujemy fachowców, ekspertów i jak najszybszego wyjścia z tego bagna, w które przez zjednoczonych przy korycie weszliśmy!

Poprzedni artykułSukces posłanki Pasławskiej z PSL: minister Niedzielski wycofał się z nielegalnego aresztu domowego dla dzieci!
Następny artykułHalicki zaorał Ziobrę: może Pan zapytać Panią Przyłębską o przepis na sernik