Wmawiacie mi, że ten odważny człowiek, który z takim brakiem szacunku napisał o Krystynie Jandzie, a który boi się nazywać szwindle władzy po imieniu i unika zadawania mocnych pytań bossom PiSowskiego mobu, że on jest kwintesencją obiektywizmu i bezstronności? Każecie mi wierzyć, że ten autor wywiadów z Andrzejem Dudą, Mateuszem Morawieckim i Jarosławem Kaczyńskim uzyskał zgodę na ich przeprowadzenie, bo jest takim doskonałym fachmanem? O słodka naiwności – napisał jeden z internautów komentując niezrozumiałą dla wielu osób obronę Michała Kolanko przez środowisko dziennikarskie.

Czy naprawdę nie zapala Wam się żadna ostrzegawcza lampka, gdy widzicie, że wspólnie z Wami bronią tego pana najpodlejsze kreatury wspierające obóz władzy? Czy nie umiecie się zdobyć na choć odrobinę dystansu, ujrzeć spraw w pełni ich kształtu i nazwać po imieniu tę kolaborację? Nie rozumiecie, że rządy chamów (nie bójmy się tego słowa) potrzebują właśnie takich reporterów? Czy nie pojmujecie, że to dzięki nim mogą jeszcze mocniej uwiarygodniać się w oczach wyborców? Czego potrzeba Wam więcej, żeby przyjąć do wiadomości tę prawdę? – dodaje internauta.

Reklamy

Ataki na Krystynę Jandę potępiło jednoznacznie bardzo wiele osób. Za aferę ze szczepionki odpowiada bowiem tylko i wyłącznie władza a dokładnie Michał Dworcczyk i Adam Niedzielski. To oni dystrybuowali szczepionki, tworzyli zasady ich wykorzystania i mieli dopilnować, by trafiły do odpowiednich osób. Tymczasem okazuje, że tysiące szczepionek mogły zostać zwyczajnie zmarnowane, bo nie zdążono ludzi zaszczepić. Afera szczepionkowa dopiero przed nami. Za zniszczenie szczepionek politykom grozi odpowiedzialność karna.

Głosów w obronie Jandy jest znacznie więcej.

Michał Kolanko dziennikarzem jest średnim, jego rokowania dot. “gejmczendżerów” się nie sprawdzają, styl nie mój. Po twittcie o Jandzie – mocny niesmak. Po obejrzeniu materiału w Faktach tym bardziej się utwierdzam, że wyszedł na idiotę. #MUREMZAJANDA – to kolejny głos w tej sprawie.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułNieznane umiejętności Rydzyka. Dostał miliony na dyplomację
Następny artykułTym jednym ruchem Morawiecki zablokował przedsiębiorcom pozwy o odszkodowania