Prawnik-hobysta atakuje dziennikarza

Reklamy

Trwa zamieszanie związane z zaszczepieniem znanych osób na koronawirusa. Emocje podsycił Kamil Durczok, który zapytał na Twitterze, czy Jarosław Kaczyński zaszczepił się na COVID-19. Dziennikarzowi odpowiedział w mocnych słowach wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

“Może ktoś wreszcie zapyta głośno, czy Kaczyński jest już zaszczepiony?” – napisał na Twitterze Durczok, nawiązując do afery związanej ze znanymi osobami zaszczepionymi na koronawirusa poza kolejnością.

Na tweet Durczoka postanowił odpowiedzieć Radosław Fogiel. “Może ktoś głośno zapyta, czy Durczok jest już zaszyty” – napisał pseudo polityk PiS.

Odpowiedź Fogla wywołała oburzenie wśród internautów. “Właśnie pan udowodnił, że jest niedorzecznikiem PiS-u” – napisał jeden z użytkowników Twittera pod postem Radosława Fogiela. “Oj panie Radku. Chyba właśnie zarobił pan na pozew” – czytamy w komentarzu innego użytkownika. “Ktoś tu nie panuje nad emocjami… A myślałam, że zastępca rzecznika jednak powinien umieć się opanować, przemyśleć, i dopiero jeśli już to komentować” – napisała internautka.

Źródło: onet.pl, Twitter

Poprzedni artykułNauczyciele dziękują rządowi PiS! W pierwszym kwartale nie zostaną zaszczepieni
Następny artykułBrawo wyborcy PiS! Wasz rząd szykuje nowe opłaty