Znana pisarka, Manuela Gretkowska nie przebierając w słowach, skrytykowała kampanię nienawiści, wymierzoną w Krystynę Jandę.

– Joseph Conrad, napisał „Jądro ciemności” (bazę adaptacji „Czasu Apokalipsy”) sto lat temu. Józef Konrad Korzeniowski napisałby współcześnie „Jądra ciemności”. Jedno to PiS, ze swoją „ciemną masą”, drugie to Kościół podtrzymujący niewolniczy mental. A nad tymi dwoma jądrami zwisa kraj, sam siebie robiący w ch…a. Gdzie najważniejsza stała się dyskusja o sławach zaszczepionych poza kolejnością – napisała Gretkowska na Facebooku.

Reklamy

– Cóż, nie da się już wydłubać z Jandy ani ze Zborowskiego wszczepionej odporności. Ale zawsze można ich ukarać niepodaniem drugiej dawki. Antyszczepionkowcy mogą żądać odrąbania zaszczepionych rąk podniesionych przeciw Polsce i ciemnocie. Sterty, miliony rąk, horror, horror. W końcu nadeszła Apokalipsa i nie ma co się certolić, rąbać ociec niepolskich mutantów – dodała pisarka.

https://www.facebook.com/gretkowska.manuela/posts/235893487902228

Poprzedni artykułPropaganda PiS nie śpi. Zamieszki na Kapitolu dziennikarze TVP przyrównali do… działań polskiej opozycji
Następny artykułFatalna wpadka Dudy. Nie potępił przemocy na Kapitolu