Pandemia poza kontrolą rządu PiS

Reklamy

“Obowiązujące w całym kraju restrykcje związane z pandemią koronawirusa zostaną przedłużone” – dowiedział się nieoficjalnie Polsat News. Rzecznik rządu Piotr Müller nie wyklucza, że “etap odpowiedzialności” wprowadzony w grudniu zostanie przedłużony “z niewielkimi modyfikacjami”.

Według aktualnego rozporządzenia do 17 stycznia obowiązują m.in. ograniczenia w działalności hoteli. Zamknięta są również kasyna i miejsca z automatami do gier hazardowych. Została również ograniczona zostanie działalność galerii handlowych. Nie działają dyskoteki i kluby nocne oraz baseny, aquaparki, siłownie, kluby i centra fitness.

Rzecznik rządu pytany o możliwość przedłużenia restrykcji zapewnił, że aktualne dane “nie napawają optymizmem, dlatego najbardziej prawdopodobnym wariantem jest utrzymanie aktualnych obostrzeń”. – Chodzi o przedłużenie tego etapu odpowiedzialności, który dokładnie był wprowadzony w grudniu – mówił.

Źródło: interia.pl, Polsat News

Poprzedni artykułKolejny Miękiszon z prokuratury. Na sali rozpraw prokurator przestraszył się maseczki z logo Strajku Kobiet
Następny artykułKolejny cham z rządu PiS i przystawek. Woś o opozycji: motłoch