
Przedwczoraj zaszczepiono 1 235 osób, wczoraj zaledwie 3 031 osób. Tymczasem w innych krajach dziennie szczepi się dziesiątki – setki tysięcy osób dziennie. Akcja szczepień to jedna z najpoważniejszych afer rządów zjednoczonej prawicy.
Dane podawane przez rząd się kompletnie nie zgadzają z deklaracjami. Morawiecki twierdzi, że zaszczepiono do tej pory 200 tysięcy ludzi. Problem w tym, że jeśli tak jest, to musiałoby to być ponad 14 tysięcy osób dziennie! A na tyle nie wskazują żadne dane. Jest więc tutaj jakiś potężny przekręt, po raz kolejny jesteśmy oszukiwani, wprowadzani w błąd przez władzę.
Reklamy
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |
Akcję szczepień należy natychmiast zorganizować w sposób profesjonalny poprzez otwarcie maksymalnej ilości punktów szczepień we współpracy z samorządami. Jednak nieporadny rząd najwidoczniej bo się pokazać, że samorządy mogą to robić lepiej.
W aktualnym tempie szczepienie społeczeństwa potrwa jakieś 40 lat. Albo i dłużej.