PiSowski przedsiębiorca.

Szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak był gościem RMF FM. W trakcie rozmowy rzekomy przedstawiciel polskich przedsiębiorców potępił… bunt polskich przedsiębiorców.

Reklamy

Mało tego, Kaźmierczak zaczął wyśmiewać Polaków, którzy chcą się sprzeciwiać rządowi PiS. Organizatorom Góralskiego Veta zarzucił, że opowiadają głupoty i nikt za nimi nie pójdzie.

Co więcej, bliski PiS „przedsiębiorca” zaczął sugerować, by PiS zrezygnował z wypłacania świadczeń socjalnych, do których zobowiązał się w trakcie kampanii wyborczej.

Przypomnijmy, że sam Kaźmierczak ma ostatnio problemy z buntem w ZPP, którego jest prezesem. Lokalni prezesi domagają się od niego ujawnienia majątku i wyjaśnień w zakresie m.in. uposażenia.

Np. wielkopolski prezes ZPP Witold Solski wezwał Kaźmierczaka, aby ujawnił m.in. ile naprawdę małych i średnich firm jest w ZPP, ilu jest członków korporacyjnych i jaką część budżetu stanowią ich wpłaty, jaki wpływ na działanie ZPP mają podmioty zależne od Skarbu Państwa.

– Swoją drogą: kogo reprezentuje Związek, którego członkami są nie będące małymi i średnimi przedsiębiorstwami, powszechnie znane firmy, takie jak: Telewizja Polska, (…) Poczta Polska, PKN Orlen, Polski Holding Nieruchomości, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, (…) Giełda Papierów Wartościowych, Grupa Lotos, GETBACK, (…) PKO BP, PGNiG, (…) PLL LOT, Grupa AZOTY, Przewozy Regionalne, Totalizator Sportowy, Gemini Polska – wymienia Solski.

Źródło: RMF

Poprzedni artykułPiS przegrywa wszędzie. Sądy masowo unieważniają mandaty i kary policji oraz Sanepidu!
Następny artykułOdlot “Gazety Polskiej”. “Prezes Orlenu, który w walce z Niemcami wsławił się niczym Zawisza Czarny.”