Polski już nie ma. Funkcjonują dwa zupełnie różne państwa, na tym samym terenie

0
Reklamy

Są dwie Polski, jedna w której żyjemy my wszyscy, codziennie zmagający się z wysokimi podatkami, brakiem pracy, wysokimi cenami, problemami dnia codziennego, walczący o przeżycie, walczący z pazernym fiskusem i głupotą urzędników oraz agresją policji. Druga Polska to kraj zza żółtych firanek, pokazywany w TVPiS. Tam nie ma problemów, wszyscy są szczęśliwi dużo zarabiają a epidemia to problem wymyślony przez opozycję.

Taki stan, stworzony przez PiS, to schizofrenia społeczna. Choroba groźna, niebezpieczna i wyjątkowo zabójcza dla Polaków. Kłamstwa, propagowane przez media i polityków PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia, zafałszowują sytuację w jakiej jesteśmy.

Reklamy

Dzisiaj ta prawdziwa Polska, która walczy o przetrwanie, otwiera się mimo zakazów. Firmy i przedsiębiorcy gremialnie ignorują nielegalne przepisy wprowadzone przez sądownie skazanego kłamcę Morawieckiego. Premierowi grozi zresztą z tego tytułu odpowiedzialność karna – łatwo udowodnić przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków. Mamy więc Polskę podziemną, prawdziwą, która niejako w ukryciu funkcjonuje by przetrwać i Polskę Pisowską, która zjada owoce pracy Polaków i nie inwestuje ale trwoni.

I za to marnotrastwo całą tą zjednoczoną przy korycie prawicę trzeba pogonić.

źródło: Twitter

Jan Piński - polityka