Władza sobie z nas kpi w żywe oczy. My musimy cierpień, oni się świetnie bawią

Źródło: YouTube

Morawiecki w knajpie bez maseczki, Kaczyński na zamkniętym cmentarzu, Czarnek u babci w szpitalu, Szumowski na Teneryfie, Piecha na Kubie i Emilewicz na nartach. To symbole złej, antyludzkiej władzy, która bezczelnie kpi sobie z nas wszystkich. My musimy siedzieć zamknięci w domach, oni znajdą sposób by sobie dogodzić. My musimy przestrzegać prawa, oni balują na urodzinach Rydzyka. My musimy zamykać firmy, oni robią milionowe jeśli nie miliardowe wałki.

Zachłanność i bezczelność zjednoczonych przy korycie nie zna umiaru.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przykład tej całej zgrai nieudaczników dał Kaczyński, który organizuje sobie prywatne wejścia na cmentarze i na miesięcznice jak chce i kiedy chce. Stoi ponad prawem, jakby spod tego prawa był wyjęty. Całe państwo mu służy, jak faktycznemu dyktatorowi. Prawo jest tylko dla maluczkich. On nie musi.

Dlatego idąc za przykładem władzy – my też nie musimy. W Polsce podnosi się obywatelski bunt, firmy otwierają się i nie będą respektować zakazów satrapy i jego ludzi. #Otwieramy!