Dziwne przypadki wokół afery narciarskiej Emilewicz! Jedno jest pewne: nadużyła władzy i powinna odejść z polityki na zawsze!

Ledwo Jadwiga Emilewicz została skrytykowana za to, że załatwiła dzieciom wyjazd na narty w góry i wykorzystuje przywileje władzy, w serwisie Wirtualne Media pojawił się dość kuriozalny artykuł, którego tytuł brzmiał “Kryzys mniejszy niż szczepienia na WUM, posłanka dobrze się broni”. Wypowiadają się w nim osoby, które zostały przedstawione jako eksperci, którzy bronią Emilewicz. Artykuł był też szeroko kolportowany w mediach społecznościowych, ale został fatalnie przyjęty.

Całość wygląda na marną ustawkę, próbę obrony Jadwigi Emilewicz, na szybko zrealizowaną przez osoby działające na jej rzecz. Niedawno założone konta rozpowszechniały linki do tego tekstu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Akcja miała prawdopodobnie na celu zneutralizować negatywne opinie w samym PiS. Gdyby Emilewicz została teraz wyrzucona z tej partii, to nie miałaby w zasadzie dokąd pójść.

Jednak z całej sprawy nart i gór Jadwiga Emilewicz powinna wyciągnąć jeden wniosek: odpowiedzialny człowiek przyznaje się do błędów i podaje do dymisji. Posłanka powinna natychmiast złożyć mandat poselski i wycofać się z polityki. Jakiś czas temu mówiła, że ludzie władzy powinni od siebie wymagać więcej. Udowodniła, że nie potrafi. Jej czas się skończył.

źródło: Wirtualne Media