To jest miara niedorzeczności! Prezes PiS na mszy w intencji zmarłej matki atakuje przeciwników politycznych, a wszystko transmituje Telewizja Polska!

W czasach gdy głównym problemem Polaków są obawy o zdrowie i pracę, prezes PiS opowiada o wyimaginowanym ataku na Polskę.

Reklamy

– Dzisiaj odrzucenie zła jest czymś niezwykle istotnym, bo zło atakuje. Atakuje nasz kraj, ojczyznę, naród. Atakuje instytucję, która jest w centrum naszej tożsamości, atakuje Kościół katolicki – stwierdził z ambony Jarosław Kaczyński.

– Na zewnątrz stoją ci, którzy służą najgorszej sprawie: niszczenia Kościoła, niszczenia narodu. Musimy o tym pamiętać, musimy mieć w sobie silną wolę, by się temu przeciwstawić, by walkę o polską tożsamość i przyzwoitość wygrać – dodał lider PiS.

– Być może wśród państwa są tacy, którzy obejrzeli film o aferze Amber Gold. Może to nie zawsze łatwy w odbiorze film, ale on doskonale pokazuje, na czym polegał mechanizm rządzenia Polską w ciągu dziesięcioleci, które ostatecznie zakończyły się dopiero w roku 2015 – stwierdził Kaczyński.

Poprzedni artykułZarząd Szpitala Narodowego zgarnął prawie 400 tys. złotych! Posłowie ujawnili wydatki „Misia Morawieckiego”
Następny artykułSkąd oni biorą takich ludzi? Wpływowy polityk PiS zwyzywał i pobił policjanta!