Po tym, co wyczyniał w kościele Jarosław Kaczyński, zło partyjne na dobre rozpanoszyło się w polskim kościele. Ten stał się więc czwartym, nieoficjalnym ale ważnym koalicjantem PiS. Jednak koszt jaki poniesie za to sam kościół jest gigantyczny.

Liczba wiernych skurczy się do poziomu kilku procent, kościół straci dużo dochodów a w samym społeczeństwie rozpocznie się zjawisko żądania zwrotu kościelnych nieruchomości, oddanych kiedyś beztrosko księżom. Kościoły będą zmieniać się w lofty, magazyny i hale produkcyjne.

Reklamy

PiS zniszczył kościół, bo to PiS jest tu złym, szatanem, podstępnym kusicielem, który przekupił hierarchów i dał im pozory bogactwa. jednocześnie kościół wpuścił w siebie zło, zniszczenie, poprzez nienawiść i zadufanie w sobie. To koniec kościoła jaki znaliśmy. Polska stanie się bardzo szybko krajem laickim.

Widać to po masowych odejściach dzieci i młodzieży z lekcji religii, widać to po spadającej ilości ślubów kościelnych, widać to po tym, jak mało ludzi do kościoła chodzi i jak maleją wpływy z tacy.

To koniec – hierarchowie. Zabiliście kościół sami. Największym wrogiem kościoła okazaliście się wy. Za srebrniki i ułudę władzy zniszczyliście wszystko.

 

Poprzedni artykułNarodowa katastrofa! Polska najgorsza pod względem radzenia sobie rządu z koronawirusem!
Następny artykułSukces ruchu Wspólna Polska prezydenta Trzaskowskiego