– To nie jest żadne obchodzenie obostrzeń – na wstępie zaznacza Krzysztof Łukowicz, właściciel klubu Wolność. Jak podkreśla, on i inni przedsiębiorcy szukają sposobów na “prowadzenie działalności zgodnie z istniejącymi przepisami”.

Reklamy

– Tak jak premier Morawiecki, Jadwiga Emilewicz czy inni działacze Prawa i Sprawiedliwości, którzy przecież nigdy swoich własnych przepisów nie łamią – zaznacza z przekąsem. W sobotę organizuje w swoim klubie imprezę z pompą i rozmachem niczym TVP-owski “Sylwester Marzeń”.

W gdańskim klubie “Wolność” w sobotę odbędzie się impreza inspirowana “Sylwestrem Marzeń” w TVP. Zamiast klubowiczów będą wynajęci statyści, wydarzenie będzie nagrywane w formie reality show pod hasłem #zostańwdomu.

Sytuacja finansowa właściciela gdańskiego klubu muzycznego “Wolność” jest dramatyczna.

– Nie załapaliśmy się na żadną tarczę PFR. Lokal otworzyliśmy w 2019 roku, więc nie udało się nam udokumentować spadku dochodu. Próbowaliśmy zwrócić się o pomoc w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. Tego samego, z którego środków sfinansowano braci Golców – wyjaśnia nam Krzysztof Łukowicz, właściciel przybytku z Trójmiasta.

Źródło: innpoland.pl

Poprzedni artykułKorupcja w PiS! Ciąg dalszy afery taśmowej z Wałbrzycha
Następny artykułPisowskiej wojny ciąg dalszy. Wnioski o odwołanie szefa KRS były nielegalne!