Celebryta z TVP Info zaprzecza, że zgwałcił kobietę. Jakimowicz wydał oświadczenie

“Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet” – zapewnia Jarosław Jakimowicz. Nazwisko prowadzącego TVP Info pojawiło się w kontekście rewelacji, jakie dziennikarz Piotr Krysiak opublikował na FB.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Chodzi o gwałt, do jakiego doszło na zgrupowaniu Miss Generation 2020. Sprawcą ma być “gwiazda TVP Info”.

W poniedziałek wieczorem na FB Piotra Krysiaka pojawił się post, w którym dziennikarz śledczy, niegdyś związany z TVP czy “Wprost”, opisał drastyczną historię. Chodzi o gwałt, do jakiego doszło niemal rok temu podczas zgrupowania uczestniczek konkursu Miss Generation 2020 w hotelu pod Łukowem (województwo lubelskie)

Ofiarą napaści jest 30-letnia dyrektorka marketingu i PR jednej z brytyjskich firm. Według jej zeznań gwałtu dokonała “gwiazda publicystyki TVP Info”.

Krysiak pisze, że toczące się od 8 miesięcy śledztwo zostało niedawno zawieszone, “ponieważ prokurator czeka na informację od brytyjskiej policji”. Dziennikarz, który obecnie nie jest związany z żadną redakcją, opisał także nieprawidłowości, jakich mieli dopuścić się policjanci podczas śledztwa. Wiadomo też, że kobieta nagrała telefonem dwa filmiki – na jednym słychać gwałciciela.

Piotr Krysiak nie ujawnił personaliów sprawcy. Niedługo po opublikowaniu jego wpisu na FB internauci ustalili, że w momencie przestępstwa w hotelu przebywał Jarosław Jakimowicz.

Źródło: wp.pl