„Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet” – zapewnia Jarosław Jakimowicz. Nazwisko prowadzącego TVP Info pojawiło się w kontekście rewelacji, jakie dziennikarz Piotr Krysiak opublikował na FB.

Reklamy

Chodzi o gwałt, do jakiego doszło na zgrupowaniu Miss Generation 2020. Sprawcą ma być „gwiazda TVP Info”.

W poniedziałek wieczorem na FB Piotra Krysiaka pojawił się post, w którym dziennikarz śledczy, niegdyś związany z TVP czy „Wprost”, opisał drastyczną historię. Chodzi o gwałt, do jakiego doszło niemal rok temu podczas zgrupowania uczestniczek konkursu Miss Generation 2020 w hotelu pod Łukowem (województwo lubelskie)

Ofiarą napaści jest 30-letnia dyrektorka marketingu i PR jednej z brytyjskich firm. Według jej zeznań gwałtu dokonała „gwiazda publicystyki TVP Info”.

Krysiak pisze, że toczące się od 8 miesięcy śledztwo zostało niedawno zawieszone, „ponieważ prokurator czeka na informację od brytyjskiej policji”. Dziennikarz, który obecnie nie jest związany z żadną redakcją, opisał także nieprawidłowości, jakich mieli dopuścić się policjanci podczas śledztwa. Wiadomo też, że kobieta nagrała telefonem dwa filmiki – na jednym słychać gwałciciela.

Piotr Krysiak nie ujawnił personaliów sprawcy. Niedługo po opublikowaniu jego wpisu na FB internauci ustalili, że w momencie przestępstwa w hotelu przebywał Jarosław Jakimowicz.

Źródło: wp.pl

Poprzedni artykułBezczelność w biały dzień! Dworczyk o dopisaniu prokuratorów do szczepień w grupie 1
Następny artykułCzystka w Banku Pekao. To Kaczyński kazał wyrzucić ludzi Ziobry