„Orzeł Biały” Sakiewicza. Szef „Gazety Polskiej” rusza z własnym serwisem społecznościowym

Taką megalomanię trudno będzie przebić! Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” zapowiedział, że uruchomi… portal społecznościowy. Czyli konkurencję dla Facebooka i Twittera.

– Mamy już silne strony internetowe, które czytają miliony osób. Teraz trzeba je połączyć z mediami społecznościowymi – przekonuje Sakiewicz.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Portal nazywany Albicla.com (to skrót od łacińskiego wyrażenia „aquila alba” oznaczającego orła białego), przygotowały Kluby „Gazety Polskiej”. Rejestracja na Albicla.com rusza 20 stycznia.

– Choć serwis jest w wersji wymagającej jeszcze wiele pracy, to patrząc na rozwój wypadków – nie możemy czekać. Będziemy go rozwijać, aż doprowadzimy do momentu, gdy będzie alternatywą dla dominacji kilku cybernetycznych zamordystów – puszy się Sakiewicz.

Ciekawe, czy i ta inicjatywa medialna Sakiewicza spotkała się ze wsparciem ze strony spółek Skarbu Państwa?